Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
25 Şubat 2019 - Pazartesi 18:14 Bu haber 745 kez okundu
 
30 milyon lira bütçeli mali destek programı tanıtıldı
GEKA, 2019 Yılı Mali Destek Tanıtım Toplantısı’nın ilkini AYTO’da gerçekleştirdi
EKONOMİ Haberi
30 milyon lira bütçeli mali destek programı tanıtıldı

AYDIN- Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA), 18 Şubat 2019 tarihinde ilan ettiği “Güçlü Sanayi ve Temiz Üretim” Mali Destek Programları’nın tanıtımı ve potansiyel yararlanıcılara bilgilendirme toplantılarının ilkini AYTO’da gerçekleştirdi.

AYTO Rifat Hisarcıklıoğlu Konferans Salonu’nda yapılan toplantıya AYTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ergün Evran, GEKA Genel Sekreter Vekili Özgür Akdoğan, AYTO Yönetim Kurulu Üyeleri ile 2 yıl sonra kar amacı güden kuruluşları da kapsayan bir fasıl açılması sebebiyle AYTO Üyeleri de katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan AYTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ergün Evran, “Düzenlemekten en çok mutluluk duyduğumuz toplantılar üyelerimize sağlanan destek ve hibelerin tanıtım toplantıları oluyor. GEKA 2 yıl aradan sonra 2019 yılında kar amacı güden işletmelere yönelik Güçlü Sanayi ve Temiz Üretim Mali Destek Programı’nı açıkladı. İlk tanıtım toplantısını da Odamızda gerçekleştiriyoruz. Bu konuda GEKA Yönetim Kurulu ve Genel Sekreteri’ne teşekkür ediyorum. Destek bütçesini oluşturan kamu kaynaklarının İlimiz firmaları tarafından kullanılması kamu kaynağının İlimizde kalması açısından büyük önem arz ediyor. Bu açıdan üyelerimizi proje yazarak 2019 yılı mali destek programına başvurmaya davet ediyorum” dedi.

Kar amacı güden işletmelere yönelik toplam 30 Milyon Lira bütçeli Güçlü Sanayi ve Temiz Üretim Mali Destek Programları’na elektronik ortamda son başvuru tarihi 6 Mayıs 2019 Pazartesi günü.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, AYTO, GEKA, Mali Destek Programı tanıtımı, Ergün Evran
Yorumlar
Haber Yazılımı