Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
JESDER
Haber Detayı
20 Mayıs 2020 - Çarşamba 16:17 Bu haber 600 kez okundu
 
19 Mayıs coşkusu gökyüzünü aydınlattı
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Covid-19 salgınına rağmen Kuşadası’nda büyük bir coşku ile kutlandı. Koronavirüs sebebi ile geleneksel etkinliklerin yapılamaması 19 Mayıs coşkusunu engelleyemedi
GÜNCEL Haberi
19 Mayıs coşkusu gökyüzünü aydınlattı

.Kuşadası - Akşam saat 21.00’da Kuşadası Belediyesi tarafından düzenlenen havai fişek ve ışık gösterisi sayesinde vatandaşlar evlerinin balkonlarında bayram coşkusunu yaşadı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, bu yıl Covid 19 salgını nedeniyle evlerde ve balkonlarda kutlanırken Kuşadası Belediyesi, kent sakinlerinin bayram coşkusunu doyasıya yaşayabilmesi için bando, orkestra ve DJ eşliğinde bir program düzenledi. Türk bayraklarıyla süslenen araçların üzerinde tüm kenti dolaşan orkestra ve DJ Kuşadalılara unutamayacakları bir müzik ziyafeti yaşattı.

KESE DAĞI’NDAN İSTİKLAL MARŞI YAYINI VE HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ

Öğlen saatlerinde başlayarak gün boyu devam eden konser programının ardından saat 21.00’da Kese Dağı’nda İstiklal Marşı yayını, havai fişek ve ışık gösterisi yapıldı. Yaklaşık 15 dakika süren havai fişek şovu gökyüzünü aydınlatarak vatandaşların büyük beğenisini kazandı. Balkonlarını Türk bayrakları ile donatan Kuşadalılar ise İstiklal Marşı’na hep bir ağızdan eşlik etti.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Kuşadası, Kuşadası Belediyesi, Ömer Günel, 19 Mayıs, havai fişek, coşku
JESDER
Yorumlar
Haber Yazılımı