Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
02 Nisan 2019 - Salı 18:37 Bu haber 1410 kez okundu
 
105 yaşında hayata tutundu
Uzun süre kalp rahatsızlığı nedeni ile birçok kuruma başvuran Elife Teyze çareyi Özel Medinova Hastanesi Kardiyoloji Polikliniği’nde buldu.
SAĞLIK Haberi
105 yaşında hayata tutundu

AYDIN- Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde yaşayan 105 yaşındaki Elife Boyacı, bulunduğu bölgedeki birçok hastaneye rahatsızlığı nedeni ile başvurdu. Ancak her seferinde ilaç tedavisi önerildi ve kendisini iyi hissetmedi. Yakınlarının önerisi üzerine Aydın Medinova Hastanesi Kardiyoloji Polikliniği’ne getirilen Emine Boyacı, Kardiyoloji Uzmanı Dr N İlker Bayrak tarafından muayene edilerek anjiyo yapılmasına karar verildi.

Hastanın durumu hakkında bilgi veren Kardiyoloji uzmanı Dr N. İlker Bayrak, “Emine teyze bize geldiğinde oldukça halsiz ve bitkindi. Yaptığımız tetkikler sonrası anjiyo olmasına karar verdik. Yaşından dolayı endişelerimiz olmadı değil, ancak tecrübeli kadromuz ve alt yapımıza güvenerek bu riski göze aldık. Anjiyo esnasında bir damarına stent takarak 1 gün boyunca müşahede altında hastanemizde kaldı. Ertesi gün sağlıklı bir şekilde taburcu ettik. Bu yaşta onu yeniden sağlığına kavuşturabilmek hepimizi mutlu etti. Güçlü kadromuz ile tecrübeli ekibimiz ile yedi yirmi dört hastalarımızın hizmetindeyiz.” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Muğla, Bodrum, Özel Medinova Hastanesi, Elife Boyacı
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
105 yaşında hayata tutundu
Yorumlar
Haber Yazılımı