Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Astroloji

 

 

 
Akrep (19.06.2019)
Ay, bugün hareketini Oğlak burcunda devam ettiriyor. Sizler için sabah saatleri Ay’ın karşıt açıları nedeniyle sert geçebilir. Özellikle iletişim kurarken kalp kırmamaya dikkat edin. Yoğun ve tempolu olacağınız bugün içerisinde istemeden de agresif tepkiler verebilirsiniz. Ay, saat 14:18’de boşlukta ilerlemeye başlıyor. Yarına kadar eğitim hayatınızda her şeyi iki kere kontrol edin.
 
Aslan (19.06.2019)
Güne başladığınızda Ay, Oğlak burcunda ilerliyor. Günün ilk yarısı aktifleşen Ay’ın karşıt açıları sebebiyle sağlığınıza önem vermeniz gereken bir zaman diliminde olacaksınız. Ofis ortamında işler istemediğiniz gibi gittiğinde aniden tepki vermeyin. Başka kişilere bu olay farklı anlatılabilir. 14:18’de Ay boşluğa giriyor. Duygusal hayatınızda kararsız olduğunuz, netleştiremediğiniz durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.
 
Balık (19.06.2019)
Ay, günün çoğunluğunda Oğlak burcunda ilerliyor. Erken saatlerle beraber Ay, açılarını sertleştiriyor olacak. Bulunduğunuz ortamda agresif davranışlarınız eleştiriler alabilir. Kendinizi boş yere germeye gerek yok. Enerjinizin yüksek olduğu bir günü başkaları için harcamayın. Saatler 14:18’de Ay, yarına kadar boşluğa giriyor. Günün gerginliğini arkadaşlarınızla beraber vakit geçirerek sosyal ortamlarda atabilirsiniz.
 
Başak (19.06.2019)
Ay, günün ilk saatlerinde Oğlak burcunda ilerliyor. Ay, günün başında zıt kontaklar kurduğundan hem çocuğunuzla ilgili hem partnerinizle ilgili gerginlikler yaşayabilirsiniz. Öfke kontrolünde zaman zaman başarısız olabilirsiniz. Saatler 14:18 olduğunda bu sert etkiler sona eriyor. Ay, uzun süreliğine boşluğa giriyor. Hobiniz varsa ona vakit ayırmak zihninizi rahatlatacaktır.
 
Boğa (19.06.2019)
Ay, bugünün başında Oğlak burcunda hareket ediyor. Gündüz saatleri Ay’ın oluşturduğu zıt açılar sebebiyle gergin geçebilir. Özellikle seyahatlerinizde ve akademik işlerinizde aceleci davranmamaya bakın. Saat 14:18 itibariyle Ay, boşluğa giriyor. Ay, uzun süre boşlukta kalacağından önemli başvurularınız varsa dikkatlice kontrol etmelisiniz. Astroloji, felsefe gibi konuları araştırmaya vakit ayırabilirsiniz.
 
İkizler (19.06.2019)
Bugün Ay, Oğlak burcunda hareketini sürdürüyor. Ay, sabah saatlerinde diğer gezegenlerle karşıtlık kuracağından maddi konularda sıkıntılı bir zaman dilimi geçirebilirsiniz. Bilmediğiniz yerlerden alışveriş yapmamanızda yarar var. 14:18 itibariyle Ay, uzun süre boşluğa giriyor. Yarına kadar yapacağınız para transferleri, bankacılık işlemleri askıda kalabilir. Psikolojik olarak içinize kapanık olabilirsiniz.
 
Koç (19.06.2019)
Günün başlangıcında Ay, Oğlak burcunda ilerliyor. Günün ilk yarısı Ay’ın kurduğu karşıtlıklar sebebiyle kariyerinizde stresli zamanlardan geçebilirsiniz. Başkalarının sorumsuz davranışları işlerinizi çoğaltabilir. Sakin kalmanızda yarar var. Saat 14:18 olduğunda ise Ay boşluğa giriyor. Yarına kadar yapacağınız önemli iş görüşmeleriniz veya toplantılarınız sonuçsuz kalabilir.
 
Kova (19.06.2019)
Günün büyük bölümünde Ay, Oğlak burcunda hareket ediyor. Sabahla beraber Ay’ın oluşturduğu zıt açılar nedeniyle sağlık problemleri yaşamaya açık olabilirsiniz. Riskli davranışlardan kendinizi koruyun. Korkularınız, fobileriniz bugün tekrardan enerjinizi düşürebilir. Zihninizi arındırmaya ihtiyacınız olabilir. 14:18’de Ay’ın uzun süre boşluğa girmesiyle birlikte, yarına kadar yeni bir işe başlamak yerine, yarım kalan işlerinizi tamamlamak iyi olacaktır.
 
Oğlak (19.06.2019)
Ay, günün büyük kısmında sizlerin burcunda hareket ediyor. Ay’ın diğer gezegenler ile sert etkileşimleri nedeniyle sabah saatlerinde kendinizi sinirli hissedebilirsiniz. Olmadık yere karşınıza sorunlar çıkabilir. Partnerinizle de aranızdaki iletişim sertleşebilir. 14:18’de Ay, hareketine boşlukta devam ediyor. Sabahın stresini atmak için kendinizi mutlu edecek aktivitelere vakit ayırabilirsiniz.
 
Terazi (19.06.2019)
Güne başladığınızda Ay, Oğlak burcundaki hareketini sürdürüyor. Sabahın ilk ışıklarıyla Ay’ın sert kontaklar kurması günün ilk yarısı ailenizle aranızda sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Aile bireyleriyle aranızda güç savaşlarına girmemeye çalışın. Saat 14:18’de ise boşluğa giren Ay, gün bitene kadar bu şekilde kalıyor. Evinizde tamamlamanız gereken eksikleriniz varsa bunlara yoğunlaşabilirsiniz.
 
Yay (19.06.2019)
Günün başlarında Ay, Oğlak burcunda ilerlemesine devam ediyor. Gündüz aktif olan Ay’ın zorlu açıları sebebiyle finansal durumunuzda stresli durumlarla karşılaşabilirsiniz. Siz elinizde para tutmak istedikçe bir şekilde harcamalar karşınıza çıkıyor olabilir. 14:18 itibariyle Ay, boşluğa giriyor. Yarına kadar bu şekilde devam eden Ay, maddiyatınızla ilgili belirsizliklere yol açabilir.
 
Yengeç (19.06.2019)
Ay, günün ilk saatlerinde Oğlak burcunda hareket ediyor. Gündüz, Ay ve diğer gezegenler arasındaki sert açılar sebebiyle sevdiğiniz kişiyle gerginlikler yaşayabilirsiniz. Özellikle her iki tarafın birbirine üstünlük kurmak istemesi bardağı taşırabilir. Ay, 14:18’de yarına kadar boşluğa giriyor olacak. Partnerinizle aranızda çözemediğiniz durumlar varsa oluruna bırakmanızda yarar var.

 

 

 

Haber Yazılımı